KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10702047
nr 1070 2047
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Pastell, Mårten Andersson (f. 1934), Tänkande man, signerad. Mårten A, motivet: 17x39
Utrop:
10.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 21 november 2016
kl 20:58:02
3.000 kr
4.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson